Ruhsal Problemler

Stresten Kurtulma

Ruhsal bir detoks


Rezonans terapileri insanı ruhsal ve fiziksel olarak ayırmaz, bir bütün olarak insanı; meridyenler, akupunktur noktaları ya da çakralar üzerinden akan bir enerji deryası olarak değerlendirir. Vücuttaki bu enerji akışında oluşabilecek blokajlar, bireyde hem psikolojik sıkıntılar hem de fiziksel hastalıklar olarak karşımıza çıkar. Bu blokajın büyüklüğü ve süresinin uzunluğuna göre, birçok değişik semptom ve hastalık görülebilir. Biorezonans uygulamalarının amacı vücuttaki enerji akışını düzenlemek, ve ruhsal bir detoks sağlamaktır.

Uzun yıllardır uygulanan hipnoz veya telkinler ile problemli duyguların ortadan kaldırılabileceği ve hatta aynı zamanda fiziksel semptomların da gerileyebildiği bilinen bir gerçektir. Diğer taraftan birçok uzman psikolojik durumun fiziksel yapıdan ayrı düşünülmesinin doğru olmadığı ve psikolojik problemlerin, kişinin sağlığını fiziksel olarak etkileyebileceğini belirtmektedir.

Rezonans terapilerinde psikolojik problemlerde; Biorezonans teknolojisi sayesinde insanın enerjitik dengesini düzenleyerek, hem fiziksel hem ruhsal alanda birçok problemde terapötik bir etki elde edebildiğimizi gözlemleyebiliyoruz.

QUİTT


Biz bireyi psikolojik ve fiziksel bir bütün olarak değerlendirip, QUİTT cihazı ve NEO.Clinics teknikleri ile, yaptığımız terapilerle, bu blokajları en kısa sürede kaldırıp, kişinin enerjetik yapısını doğal haline çevirmeyi hedefliyoruz.

Enerjetik yapı, ruhsal sağlığımızdaki en önemli yapıtaşı… Kişinin enerjetik-elektromanyetik durumunun o kişinin sağlığın en önemli bileşeni olduğunu ve bunun hem ruhsal durumu hem fiziksel bedeni şekillendirdiğini biliyoruz. Yaptığımız Rezonans terapilerinin ilk etkisini, kişinin ruhsal hali üzerinde düzelme ile görüyoruz; psikolojik sıkıntıların çözümünden sonra fiziksel problemlerdeki iyileşme de enerji akışındaki düzenlemeye sekonder olarak kendiliğinden geliyor. Birçok uzman gibi bizim için de insanın ruhsal, fiziksel, psikosomatik ve duygusal sıkıntıları aynı gerçekliğin farklı yansımalarıdır. Rezonans terapileri, sistemi bir bütün olarak değerlendirerek bunların hepsinin üzerinde aynı anda çalışarak etkisini gösteriyor.

Artık maddesel gerçekliğin ve duyguların altında “enerji” kavramının yattığını ve bu enerjetik değişimler aynı anda hem fiziksel hem de ruhsal sonuçlar yarattığını biliyoruz. İnsanın enerjetik doğasına müdahale edip iç enerjisini dengeleyerek hem ruhsal hem fiziksel sıkıntılarından kurtarabilmemiz için elimizde harika bir teknoloji var, QUİTT…

Ne Kadar Süre İle-Kaç Seans?


Ruhsal detoks terapisini haftada bir seans olmak üzere toplam 4 seans olarak planlamaktayız. Her bir seans ortalama 45 dakika sürmektedir.

Ruhsal dengeleme için yaptığımız QUİTT terapilerinde; elektro akupunktur, elektro homeopati ve detoks yöntemlerini bir arada kullanıyoruz. Bu elektro-homeopati işlemi için Dr. Bach tarafından geliştirilmiş olan Bach Flowers ve Buch Flowers ismi verilen özel üretim sıvılardan yararlanırız.

Sizi de bu teknoloji ile tanıştırıp, hem ruhsal hem fiziksel problemlerinizde kurtulmanız için merkezimize bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen randevu alınız.