Sağlıklı Kilo Verme

Sağlıklı Kilo Verme


Sağlıklı kilo verme son zamanlarda sıklıkla insanlar tarafından merak edilmektedir. Biorezonans ise tartışmasız en iyi yöntem olmayı başarmaktadır. Aşırı kilolar insanlar için birçok farklı sağlık sorununa davetiye çıkarmaktadır. Aynı zamanda sağlıksız zayıflama ve diyet yöntemleri, siz kilo verirken sağlığınızı bozmakta ve dengesiz bir zayıflamaya neden olmaktadır. Özellikle aşırı kilolar zamanla obezite olmasına sebep olabilir. Obezite genellikle kalp hastalıkları, diyabet, belli kanser türleri ve felç gibi birçok olumsuz sonuca yol açmaktadır. Biorezonans ile kilo verme işlemi şok diyetlerinin aksine frekans silme işlemleri ile kalori miktarınızı dengeli bir şekilde düşürmenize yardımcı olur. Sağlıklı kilo verme konusunda biorezonans bozulan frekansları düzleteceği için kilo almanıza neden olacak gıdalara isteğiniz azalacaktır. Bunlar egzersiz ile desteklendiğinde en iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Biorezonans Terapisi ile Sağlıklı Kilo Verme

Biorezonans Terapisi

Sağlıklı kilo verme yöntemlerin başında biorezonans gelmektedir. Diğer bütün yöntemlerin etkili bir sonuç verebilmesi için biorezonans ile birlikte uygulanması gerekmektedir. Biorezonans vücuttaki bozulmuş DNA dalgalarının frekanslarını tespit eder ve düzeltilmiş frekanslar gönderir. Tıbbi olarak etkinliği birçok deneyde kanıtlanmıştır. Genellikle vereceğimiz diğer yöntemler biorezonans terapisi görüyorsanız etkilidir. Aynı zamanda kilo vermek için en başarılı ve kolay yöntemdir. Sağlıklı kilo verme denildiğinde en etkili yöntem biorezonans terapisidir.

Yemek Saatlerini Düzenler

Zaman içerisinde vücudumuzun yaydığı dalgalar dış ve iç etkenler tarafından bozulmaya uğrar: Fakat biorezonans tedavisi bu dalgaları düzeltir. Biorezonans terapisi sonrası sıklıkla yemek saatlerinizde düzenlenir. Gün içinde yemek yediğiniz saatleri düzenlediğinizde vücudunuzun kalorileri daha hızlı yakmasına yardımcı olursunuz. Ve genellikle bu yöntem biorezonans ile birleşirse yağ ve karbonhidrat oranı yüksek yiyeceklerle atıştırma isteğini de azaltır. Sağlıklı kilo verme için biorezonans önemlidir. Yapılan her biorezonans seansı sonrası karbonhidrata olan isteğiniz azalır. Yemek saatlerinizi belli bir düzene oturtmak zayıflamak için önemlidir. Yiyeceğiniz yemekleri belli öğünlere bölmek sağlıklı kilo verme için önemlidir. Çünkü günün her saatinde iştah düzeylerimiz farklı seyretmektedir. Akşama doğru yapacağımız öğünler genellikle yağlı ve şekerli gıdalara yönelik isteğimizi artıracaktır. Sebebi ise gün boyu süren iş veya okul temposu saat ilerledikçe daha çok enerji için yüksek kalori isteği doğuracaktır.

Kahvaltı Alışkanlığınızı Değiştirir

Sağlıklı kilo verme için biorezonans önemlidir, çünkü bu tedavi ile kahvaltı alışkanlığınız bile kökten değişebilir. Biorezonans ile uygulanan frekans silme işlemleri sonrası en çok tükettiğiniz gıdalara yönelik terapi uygulanır ve bu gıdalara olan alışkanlığınız yok edilir. Evet yanlış duymadınız! Biorezonans sonrası kahvaltılarda eskisi kadar yüksek kalorili gıdalara yönelik isteğiniz kalmayacağı için kahvaltı yaparak bile zayıflayabilirsiniz. Sağlıklı kilo verme Kahvaltı yapmak zayıflamanıza yardımcı olur. Sağlıklı kilo verme ile ekmek vb. gıda istekleriniz baskılanacağı için daha dengeli beslenmeye ihtiyaç duyarsınız. Gün içinde yapacağınız protein ağırlıklı bir kahvaltı sizi uzun süre enerjik ve tok tutacaktır. Eğer kahvaltıyı atlarsanız gün içinde yüksek karbonhidratlı atıştırmalıklara olan isteğiniz artacaktır. Karbonhidrat ise iştahınızı daha çok açacağı için açlığınızı baskılamanız zor olacaktır. Aynı zamanda biorezonans tedavisi ile şekerli gıdalara yönelik isteğiniz baskılanır.

Bol Su İçmek

Biorezonans tedavisi ile vücudunuza düzeltilmiş frekanslar gönderileceği için susadığınızı hissetmeniz daha kolay olur. Sağlıklı kilo verme denildiğinde suyun yeri unutulmamalıdır. Genellikle insanlar DNA dalgalarında meydana gelen bozulma sonrası susuzluk isteğini açlıkla karıştırırlar. Aynı zamanda su isteklerini şekerli içecekler ile gidermeye çalışırlar. Bu yanlışı biorezonans frekans silme ile düzeltebilirsiniz. Su yerine şekerli içecekler tüketmek fazladan kalori almanıza yol açar Aynı zamanda düzenli su tüketmek tokluk hissinizi arttıracaktır. Sağlıklı kilo verme denildiğinde su asla unutulmamalıdır. Düzenli su içmek sadece zayıflamanıza yardımcı olmakla kalmaz vücudunuzda ki toksinlerin atılmasına da yardımcı olur.

Kilo Verilirken Sıklıkla Yapılan Yanlışlar

Kilo verilirken yapılan en büyük yanlışların başında şok diyeti gelmektedir. Şok diyeti vücudu aç bırakarak kısa süre de hızlıca kilo vermeyi içerir. Fakat vücudun ihtiyacı olan besinleri dengeli alamaması ile birlikte vücut ciddi hasarlar alabilir ve enfeksiyonlara karşı dayanıksız bir duruma düşer. Bunun çözüm yolu ise biorezonans terapisi ile sağlıklı zayıflamadır. Diğer hata ise bilinmeyen marka ilaçlar ve bitki çaylarını kullanmaktır. Bunlara alerjik reaksiyon gösterebilirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı kilo verme ile karbonhidratı yasaklama arasında bağlantı yoktur. Karbonhidratı günah keçisi ilan edip tamamen uzak durmak yanlıştır. Aldığınız kalori miktarını hesaplayıp bazen sevdiğiniz gıdaları da tüketebilirsiniz.