Biorezonans

Biorezonans


Biorezonans vücuttan gelen enerji dalgalarının frekansını tespit eder ve bu yöntem ile belirli hastalıklar teşhis edilebilir. Aynı zamanda birçok tedavide kullanılabilir. Bağımlılık tedavilerinde sıklıkla tercih edilir ve başarı oranı çok yüksektir. Bağımlılıkta genel kullanım alanları sigara, alkol ve uyuşturucu bağımlılığıdır. Aynı zamanda mental sorunların tedavisinde kullanıldığında fayda sağlayabilmektedir. Kullanım alanları sadece bunlarla sınırlı değildir cilt ve alerji sorunlarında da sıklıkla tercih edilen bir yöntem olmaya devam etmektedir. Aslında devrim niteliğinde ve modern bir icat olduğunu düşünseniz de. Bu teknoloji 40 yıldan daha uzun süre önce bulunmuştur. Bu buluşun tarihi 1977 senesine dayanmaktadır. Günümüzde bu tedavi şeklinin daha da geliştirilmesi ile birlikte uygulandığı alanlar ve etkinliği de artmıştır.

Biorezonans Nasıl Çalışmaktadır?

Biorezonans Ne kadar karmaşık gözükse de çalışma mantığı ve hedeflediği tedavi yolu bellidir. Bu teknolojinin fikrinin altında yatan vücutta bulunan sağlıksız hücrelerin veya hastalıklı organların DNA'da zamanla meydana gelen bozukluklar yüzünden bozuk dalga yaydığı ve bunların vücuttan atılması gerekliliğidir. Biorezonans tedavi yöntemi çalışma biçimi bozulmuş dalgaların yaydığı frekansların tespiti ve ters akışlar ile bu frekansların vücuttan temizlenmesi işlemidir. Aynı zamanda değişen dalgalar saptanarak bunları orijinal frekanslarına döndürmek kaydı ile hastalıkların tedavi edilmesi amaçlanmaktadır. Bu tedavi yöntemini kullanmak için elektrotlar cilt üzerine yerleştirilmekte ve bağlandığı makine aracılığı ile dalgalar saptanarak tedavi başlatılmaktadır.

Biorezonans Tedavisi ve Kullanıldığı Alanlar

Sigarayı Bırakma

Biorezonans tedavisi ile sigarayı bırakma oranı oldukça yüksek bir orandır. Şu ana kadar uygulanan sigara bıraktırma teknikleri içerisinde en etkili olduğu bilenen yöntem olan Biorezonans tedavisi sigaranın içerdiği zararlı maddelerin yaydığı frekansların vücuttan atılımını amaçlamaktadır. Tek seansta bile sigara bıraktırma oranı çok yüksek olan bu tedavi seçenekleri ile kalıcı olarak zararlı alışkanlıklarınızdan vazgeçebilmeniz mümkündür. Aslında sigarayı bıraktırma adına birçok yöntem bugüne kadar denenmiş olmakla beraber en yüksek etkiyi sağlayan yöntemlerden biri Biorezonans tedavisi olmaktadır.

Alerjik Rahatsızlıklar

Alerjik rahatsızlıkların tedavisi için biorezonans iyi bir tercih olmaktadır. Bu tedavinin en çok kullanıldığı alanlardan biri aslında alerjilerdir. Sadece alerjik tedavisinde değil astım ve egzama gibi rahatsızlıklara karşı da çok iyi sonuçlar vermektedir. Yapılan kontrollü çalışmalarda alerjenler kullanılan yöntemlerle tek tek tespit edilebilmekte üstelik bu yöntem ile yapılan testler diğer testlere göre daha uygun maliyetler ile yapılabilmektedir.

Alkol Bağımlılığı

Alkol tüketimi genellikle birçok toplumda çok yaygındır. Fakat bazı toplumlar ya da kişiler alkolü aşırı tükettiklerinden dolayı hem fiziksel hem de çevresel sorunlarla karşı karşıyadır. Alkol bağımlılığı sadece bağımlı olan kişiye değil onun çevresinde ki herkes için risk teşkil etmektedir. Sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde nüfusun %7'si ağır alkol bağımlısıdır. Biorezonans alkol bağımlılığı tedavisinde sıklıkla tercih edilen etkili bir yöntemdir. Aynı zaman da alkolün en çok etkilediği yerleri tespit etmede ve toksinlerin hızlıca atılmasında fayda sağlar. Bu tedavi yöntemiyle sağlıksız bir şekilde yayılan dalga frekansları tespit edilir ve düzeltilip vücut tekrar gönderilir. Bu şekilde vücudun detoks sistemi hızlanır ve alkole bağlı hasar gören yerler daha kolay onarılır. Vücut alkolün hasarlarından hızlıca kurtulursa kendinize gelmeniz daha kolay olacaktır. Ayık haldeyken daha sağlıklı düşüneceğinizden alkolü daha kolay bırakabilir veya azaltabilirsiniz.

Cilt Sorunları

Biorezonans tedavisi cilt sorunlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi cilt sorunları veya alerjilerin vücutta biriken toksinler ve alerji kaynaklı olabilmeleridir. Vücudunuzun yaydığı dalgalar tespit edilir, vücuttaki bozuk dalgaların nereden geldiği tespit edilince uygun bir çözüm bulunabilir. Veya detoks yöntemiyle vücudun biriken toksinleri atması için gereken organlara düzeltilmiş frekanslar gönderilir. Genellikle bu tedavi sonrasında cilt sorunları büyük oranda azalır veya bitebilir. Aynı zamanda bu tedavi kronik egzama ve gluten sorunlarına karşı da etkili olabilmektedir.