Sigara Bırakma

Sigara Bırakma


Sigara bırakma insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan biri olmaktadır. Dünya genelinde önlenebilir ölümlerin ve kanser gibi hastalıkların en büyük nedeni sigaradır. Ve tütün kullanımı sadece önlenebilir ölümlerin başında gelmekle kalmaz, aynı zamanda sağlık sistemi üzerinde çok büyük bir yük oluşturur. Sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde sigaraya bağlı her sene 500 binin üzerinde ölüm meydana gelmektedir. Fakat son zamanlarda yıllarca zihnimize işlenen sigara propagandaları ve sigarayı tatlı gösteren yalanları fark etmekteyiz. Sigarayı bırakmak için geçmişten günümüze birçok yöntem denenmiş fakat bu yöntemler her insanda farklı tepkilere ve farklı başarı oranlarına yol açmıştır. Günümüzde bu zararlı alışkanlıktan vazgeçmenin en etkili yöntemlerinden biri biorezonans terapisi olmaktadır. Bu terapi kullanıldığında sigara bırakma işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Sigarayı bırakmak için birçok yöntem ve girişim bulunmaktadır. Biorezonans diğer tedavi yöntemlerine oranla daha az yan etkiyle, hayatınızı sigara zehrinden kurtarmak için bir mucize olarak nitelendirilmektedir.

Biorezonans Terapisi ile Sigara Bırakma

Biorezonans Terapisi

Biorezonans terapisi birçok alanda kullanılmaktadır. Sigara bırakma, alkol bağımlılığı, uyuşturucu bağımlılığı, cilt sorunları, alerjiler vb. gibi birçok kullanım alanı vardır.Yapılan araştırmalara ve bugüne kadar bu terepi kullanılarak sigara bırakma istatistikleri incelendiğinde oldukça yüksek bir yüzde ile bu terapinin etkinliği kanıtlanmıştır. Biorezonans terapisinin çalışma mantığı vücutta nikotin alımının yaydığı frekansların aynısını vücuda tekrar göndermektir. Buna faz iptali denir ve sigara bırakma konusunda etkilidir. Ve bu yöntem ile vücut zamanla nikotine yönelik isteklerden kurtulur. Bu şekilde nikotin hafızası zarar görür ve seanslar ilerledikçe hiç içmemiş biri gibi hissetmeye başlarsınız. Aynı zamanda vücudun toksin atma sistemini uyarır ve vücut sigaranın sahip olduğu toksinleri deri ve böbrek yoluyla hızlı bir şekilde atmaya başlar. Dünya genelinde birçok insan bu yöntem ile sigarayı bırakmıştır. En büyük avantajı sigarayı bıraktıktan sonra başka nikotin içeren ürünleri arzulamanızı engellemesidir. Aynı zamanda ilaç kullanımına ihtiyaç duymazsınız. Sigara bırakma konusunda etkinliği birçok alanda kanıtlanmıştır, aynı zamanda en az yan etkiye sahip yöntem olarak bilinir.

Biorezonans Destek Seansı

Biorezonans seansından 2 gün geçtikten sonra halen şiddetli bir sigara içme isteği gelirse destek seansı uygulanmaktadır. Bu şekilde başarı ihtimali en üste çıkmaktadır ve ek bir ücret talep edilmemektedir.

Biorezonans Terapi Öncesi Hazırlık

Terapiye gelmeden 6 saat önce kafein alımı tamamen bırakılmalıdır. Çay ve kahve gibi yüksek kafeinli içecekler tedavinin etkinliğini düşürebilirler. Fakat içmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Aynı zamanda terapi öncesi yanınızda 1 adet sigara getirebilirsiniz. Biorezonans sigara bırakma tedavisinden günler önce su alımının arttırmanıza tedavinin etkinliğini arttıracak ve toksinlerin hızlı atılmasını sağlayacaktır.

Biorezonans Yan Etkiler Var mı?

Sigara bırakma konusunda en etkili yöntem olan biorezonans diğer yöntemlerin aksine herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Çünkü bu terapi sigaranın toksinlerinin vücuttan atılmasını kolaylaştırdığı için daha kolay iyileşmenizi sağlamaktadır.

Sigarayı Bırakmanın Faydaları

Sadece 20 dakika geçtikten sonra kan basıncınız normale döner ellerinize ye ayaklarınıza daha çok oksijen gider. 8-10 saat sonra kanınızda ki karbon monoksit düzeyi düşmeye başlar. 24 saat sonra vücudunuz karbon monoksitten tamamen arınır. 78 saat sonra hava yollarınız gevşemeye başlar ve daha rahat nefes alıp vermeye başlarsınız ve akciğerler kendini temizlemeye başlar. 2 hafta geçtikten sonra solunum yolları düzelmeye başlar ve zaman içerisinde enerjiniz artar. Sigara bırakma üzerinden 3ay geçtikten sonra ise hırıltılarınız azalır ve akciğer kapasiteniz artmaya başlar. 1 sene geçtikten sonra ise kalp hastalığı riskiniz, kalp krizi riskiniz ve kanser riskiniz büyük oranda azalır.